Comarch optima kadry i place

Podstawą dobrego działania firmy w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Gwarantują one wspomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie pracą oraz magazynowanie. Systemy erp dają się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanie. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia zakup i eksport podstaw informacjach do Excela. Pozwoli na stworzenie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co przenosi się na ofertę silnej i szczegółowej analizy. Moduł Kadry zezwala na szybki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W wyraźny sposób generowane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i przechowywanie pozwoli na budowanie dokumentów potrzebnych na wszelkim okresie w procesach firmowych jak stosowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez odbiorcę oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest dobrany z modułem Fakturowanie,
– Detal wykonany został z rozważają o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z narzędziami publicznymi i pierwszą podstawą danych. Obsługuje wiele rodzajów drukarek fiskalnych, w systemie off-line i on-line. Zezwala na obsługę kodów wagowych i publikowanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw ludziom do obsługi stanowisk w relacji od pełnionej ról.

Wszystkie elementy cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z pozostałymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie wspierające prowadzenie firmą.