Enova365 multi

Enova365 jest zdecydowanie polskim systemem ERP, który pomaga zarządzanie w realnym przedsiębiorstwie. Program ten ma gotowe rozwiązanie dane do zarządzania zarówno firmami, kiedy również firmami. Architektura całego oprogramowania opiera się na modułach. Mówią one zbyt określony zakres działania danego przedsiębiorstwa. Że wtedy żyć sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie składniki są ze sobą zintegrowane. Dzieje się właśnie dzięki wspólnej podstawie danych.

 

Całe oprogramowanie jest składane do określonej organizacji. Dlatego więcej istnieje ono proste w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 miła i enova365 platynowa.
Srebrna możliwość to oprogramowanie dane w centralnej mierze dla średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa rozgrywa się przy pomocy Księgi Zysków i Rozchodów.
Złota wersja poświęcona jest dla wymagających użytkowników. Grupa ta przeznaczona jest dla małych także całych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż i kadry natomiast płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w sądzie do grupie srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania klientów. System ten zależy w żaden możliwość nie ograniczonej rozbudowie.
Czerpanie z programu enova może przeprowadzać się na chwila sposobów. Potrafi obecne być stara praca na komputerze w oknie programu. Z planem można i zbliżać się przy pomocy przeglądarki internetowej lub przy pomocy urządzenia dotykowego.
Sposób można nauczyć do biura między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można i wynająć i utrzymywać okresowy abonament.

System przewidziany stanowi w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który wspiera nie tylko procesy pracy, lecz i wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać problemy i leczy w planie unikania błędów. Jest ustalonym rozwiązaniem, polecanym przez tysiące polskich firm.

System enova365 zawsze odpowiada aktualnym potrzebom firmy. Cechuje się wysoką jakością i najwyższą skutecznością w podejmowaniu działań oraz oszczędzaniu. Ponadto łatwo go uzupełniać i rozwijać o nowe moduły.