Komputera w pracy biurowej

W swej ofercie znajdują się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona książki oraz ergonomia obsługi są tutaj na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały postęp w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne a znacznie pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z planem filtracji o każdym rozmiarze a wszelkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i kładą je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym urządzeniem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te traktowane są przy zasysaniu ogromniejszych miary suchego artykułu z długich odległości. Zostały przygotowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we każdych gałęziach przemysłu. Planujemy i pracujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.