Krajalnica hendi czesci

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała klasa oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis “na stanowisku”. Jest relatywnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego rodzaju wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem prawdopodobnie być używany także do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej – w całości bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zakonserwowane i stworzone z naprawdę trwałych, dobrych w praniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego narzędzia, jaki jest jakąkolwiek styczność z żywnością, jest dokonany z tematów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako “resztki”, bo Twoja krajalnica nie posiada dość płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz tworzył tegoż faktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią wyniki do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do ostatniego, by znów leczyło “jak nowe”.