Krajalnica horyzontalna

Krajalnica maga 612p to korzystne urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do konkretnych jak sery. Dobre towary i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zajęcie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu drugi pracownik może stać szybko wdrożony w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do spełnienia w małym okresie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować także nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak również średnich zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie zbiera się z wielu elementów, jakie mogą stać nazwane w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.