Krajalnica tarka spiralna do warzyw delimano brava

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wielkość i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy również wygodne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została przeprowadzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz pracę maszyny. Artykuły z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które stanowią związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie wyposażona w określoną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.