Odkurzacze przemyslowe zgodne z atex

W naszej ofercie znajdują się jedynie wydajne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona pracy i ergonomia obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również specjalistyczne i bardzo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym rozmiarze i wszystkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do wykonywania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu większych ilości suchego materiału z dużych odległości. Zostały wykonane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i robimy także instalacje dla pyłów wybuchowych.