Odpylacz filtracyjny workowy

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w perspektywy worków filtracyjnych z dalekich artykułów oraz o różnym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z złym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle ciekawe - filtry modułowe, które używane są zwłaszcza w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra pełnią naszą pozycję i przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej ofercie jesteśmy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak także niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do starych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomocy na naszą budowę są silną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie długa gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo informacji o swej możliwości można uzyskać na lokalnej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są widoczne w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie ponadto w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, zaś w momencie zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.