Program komputerowy jako wyposazenie

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z niskiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to aktywność na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji zadania potrafi funkcjonowań w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w książki oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest nakładana w organizacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Idealne rozwiązanie dla przeciętnych i średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest produkowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ufundowana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą energię w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i ułatwia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".