Program ksiegowy erp

Comarch ERP Optima to bardzo handlowy w Polsce program przygotowany dla młodszych także dłuższych spółek z każdej dziedziny. Dzięki wbudowanym wyjściom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a ponadto doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z nowych branży i kwartałów rynku, takich jak: handel także pomoce, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie ma jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem firmy NeoNail jest wiodącą światową firmą z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z powodzie jej funkcjonowania są blisko konsumentów, podając im ważne i nowoczesne produkty. Grając w swojej branży program Comarch Optima twierdzą, że całe transakcje wydają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest wcale znaną siecią dużych sklepów, które interesują się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów drogich oraz najspokojniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostały w dłoniach firmy Comarch zadanie zmiany swojego organizmu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej spisuje się w potrzeby oraz czekania firmy Printemps zaś będzie wciąż przy niej w następujących etapach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to niesamowity asortyment bielizny, jak jeszcze odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych stanowi w środek automatyczny, a całymi osobami, które korzystają start w sztuk zlecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to marka z Włoch oferująca odzież dla żon oraz mężczyzn. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma zaczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Położyliśmy na pomysł Comarch Optima.