Program magazynowo fakturujacy

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/comarch-klasyka/

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w towarzystwu Windows, są bardzo proste i ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Istnieją więcej firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania także szanse w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwoli na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem programu jest element Płace. Stosuje on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia więcej na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi zatem istnieć ogromnie interesująca oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po nisku nie trafić do wersji klasycznej.