Programy unijne dla firm 2015

PC Market firmy Insoft toż dużo elastyczny program, również dla młodszego biznesu jak oraz dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny jest w obszarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju firmy można przedstawiać ją o dodatkowe moduły. PC Market jest miłym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez naszych klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim szczególe będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najmniejsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile ma Ciż ponad wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką kwota pieniędzy trzymasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy skorzystasz z dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najciekawszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Przejrzysty i dostępny w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest czysty, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na rynku urządzeń fiskalnych, a oraz wszelkiego typu sprzętem, który ważna zauważyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.