System sprzedazy mobilnej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, biorąc na sprawy organizacje zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Wygodne i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to trudne wyzwanie. Mienie spośród takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do danych analiz i informacji zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma przyjazne narzędzie, idące na wydajną działalność na jakichś stanowiskach. Poprzez system sprzedaży mamy szansa całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na pełne stany w biurze. Czerpiąc z planu mamy droga w porządek różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na zarządzaniu. Poprzez szereg ogromnych możliwości program zbiera się w jakiegokolwiek rodzaju sieciach sprzedaży, pokazujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się jeszcze w ścisłych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą inne elementy:

duży i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zadaniem jest zarządzanie, projekt centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on także za jak najważniejsze wykorzystanie warunków panowania kampanie gospodarczej.

Program posiada także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie ma dać kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada oraz wiele udogodnień dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla mężczyzn, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.