W programie comarch erp optima wprowadzono mozliwosc rozliczania delegacji

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego typie dokumentów rozliczeniowych w rodzaj szybki, popularny i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi niewyobrażalnie czytelny w obsłudze. Dzięki niemu wolno wystawić dokumenty w jakiejś walucie.

Aplikacja ta istnieje w cali zsynchronizowana z różnymi elementami systemu firmy Comarch. Dane są aktualizowane w zakresie całości, co stanowi obsługę księgową prostą. Z uwagi na funkcjonalność (opcje sprzedaży i kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten stanowi zdecydowanie najciekawszą możliwość na zbytu wśród produktów tego rodzaju.
Dodatkowe narzędzie którym jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszystkich porady oraz materiałów dotyczących danego klienta. Toż znacznie użyteczne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego pomysł ten stanowi funkcję drukowania. Wszystko to robi, że system w konkretnym stopniu ułatwia bycie firmy lub przedsiębiorstwa i działa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest świetny zwłaszcza dla młodych i średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest silny i pracownikom konieczna jest radę i odciążenie. Taką czynność jest racja moduł faktury­ jako program do spisywania i fakturowania ułatwia pracę ludziom oraz ogranicza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą też możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury pozwoli na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla pań fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem standardowych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak jeszcze i tymi, wskazanymi przez klienta oprogramowania oraz prowadzenie rejestru pomocy oraz partnerów.