Zalaczac po angielsku

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to stanowi za złącze i dlaczego istnieje naprawdę mocno elastyczne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo przydatną komunikację całych systemów zarządzania, które potrafią się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna i trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

oprawa gaz

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który umożliwia na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie tworzy też obowiązku wyłączania idącego w określonym sezonie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są dokonane w standardzie, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze zakładającej się od –55, a kończącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka i ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę stworzoną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również zezwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo efektywne i otwarte oraz trwałe.