Znajomosc iso 9001

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy teraz o nim każde informacje i wyrobione zdanie. A gdy wtedy pozostaje z wszystkim kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dojść do końca, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe sieci i opuszczamy się w ścisłe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy informację i krok po kroku, staramy się dawać ją w działanie. Bardzo łatwy etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną znajomość także z czasu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też same błędy, nabieramy badania i przeskakujemy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w praktykę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w obecnym czasie idzie gdy po maśle. Swoja nauka jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i pozytywną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w naturalnej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi zdolnościami. Procesy, których nie miesza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne a te nudne też. Także jako z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest niewątpliwie to, że potrafimy oczekiwać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek są na nauce, dowiemy się, biorąc system w mienie także użytkując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.